Myslivost a výcvik

Barvářské zkoušky Třemešná

  Dne 30.10.2010 jsme se s Adélkou zúčastnili barvářských zkoušek v Třemešné, které pořádalo ČMMJ, OMS Bruntál a MS Třemešná o.s.. Adélka pod vedením Pavla Blašky zvládla zkoušky v I. ceně (124b.) - vše za 4. Foto najdete zde.

Náš druhý hon

  V sobotu 14.11.2009 jsme s Ádou absolvovaly náš druhý hon v MS Kravaře - Kouty. Byla jsem na ni hrdá. Celkem aportovala čtyři kohouty. Zpočátku byla trochu nejistá, ale pak se do toho dostala, když dohledala křídlovaného kohouta, kterého pak krásně aportovala. Několik foteček možno...

Náš první hon

Dne 31.10.2009 jsme s Adélkou absolovaly náš společně první hon, který pořádalo v MS Kravaře - Kouty. Bylo nádherné počasí, moc se nám na honu líbilo. Adélka získávala své první opravdové zkušenosti - zkusila si přinést teplou zvěř (zajíc, bažant)...a šlo jí to. Máme jen pár...

Podzimní zkoušky

Dne 17.10.2009 jsme se s Adélkou zúčastnili podzimních zkoušek loveckých slídičů, které pořádal OMS Karviná na MCH Havířov. Adélka pod vedením Pavla Blašky zvládla zkoušky v I. ceně (244b.) - vše za 4, hlas 3 (na stopě zajíce). Foto najdete zde.

Zkoušky vloh slídičů

  V sobotu 27. září 2008 jsme se s Adélkou účastnily vlohových zkoušek slídičů v MS Uhlířská Lhota, které pořádal OMS Kolín. Adélka zvládla zkoušky pod mým vedením v II. ceně (176b.) - nos 4, hlas 4.