V této fotogalerii můžete nalézt různé fotečky z Adélčina života. Odkaz na fotečky z výstav, mysliveckých akcí a výcviku jsou v sekci aktivity u jednotlivých zpráviček. Taky se budeme snažit sem vložit vždy nejlepší fotečku za poslední období.

Adélka v roce 2010

Dnes (26. 8. 2010) jsem byli s Adélkou cvičit společně s kamarádem Artem (maďarský ohař) a Zerem (českým fouskem). Pár foteček je možno prohlédnout zde.

V pátek 13. srpna jsem vyrazily na procházku spojenou s lehkým výcvikem. Adélka zmožena nemohla vynechat nabízející se bahení koupel, která tak hezky chladila :o) Chvíli si tam lehla a vypadala maximálně spokojená :o)

První srpnový den u nás a na naší zahrádce vzniklo několik foteček obou mých prinzezen, na které se můžete podívat pokud kliknete sem.

Tak kdy už půjdeme konečně ven?

Adélka v roce 2009

Různé fotečky z období březen až prosinec 2009 můžete nalézt klinutím zde.

V listopadu 2009 vzniklo pár foteček na naší zahrádě, kde jsem Adélce zkoušela novou relfexní vestu :o) No nevím nakolik bude upotřebitelná v terénu.

Adélka v roce 2008

Prosincové fotečky.

Když jsme byly na vlohových zkouškách v MS Uhlířská Lhota (OMS Kolín), tak jsem byla požádána jestli bych Adélku nepůjčila k vytvoření fotky pro reklamu na e-shop. A tak vznikla následující fotečka.

V červnu 2007 jsme se s Adélkou vydaly vlakem na cestu do Kolína, kde má chovatelskou stanici Magic Street a také střihačský salón paní Naďa Zahajská, která stříhá špringeršpaněly opravdu profesionálně. Cestu Adélka zvládala bez problémů, horší bylo pak to koupání před úpravou, které se jí vůbec nelíbilo. A přitom venku miluje vodu snad v jakékoli formě :o) Fotila paní Zahajská a byla tak hodná, že nám fotky přeposlala. Jsou vždy před a po úpravě.

 

Adélka v roce 2006

Různé fotečky z období červen až říjen.

Malá Adélka. Na některých fotečkách jsou vidět i Adélčini sourozenci a maminka Rendy.